Наші новини

Наша школа - іменинниця!  

      1 вересня 1972 року в селі Комарів уперше для своїх учнів  відчинила двері  новенька школа. Сьогодні ж вона ювілярка - їй виповнилося 50 років! (А взагалі, освіті в Комарові цьогоріч - 150!). Отож, рідненька, приймай вітання від шановних гостей та своїх випускників.

 Єдиний урок безпеки 

 Перший урок 2022/2023 н.р.

Ми українці: честь і слава незламним!

Перший раз - у перший клас!

 

 

Привітання з 1 вересня - картинки і вірші з Днем знань — УНІАН

 День знань, 2022 _ ТУТ_www.youtube.com/watch

 

 З метою гідного відзначення подвигу Захисників та Захисниць України, на виконання Стратегії національно-патріотичного виховання заклад освіти долучився до загальнодержавного проєкту "Місце шани та вдячності". 

З Днем Незалежності , Україно! · Profalians

 

 Відповідно до плану заходів щодо вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України на 2022 рік проведено  години спілкування, бесіди "Пам'ятаємо про маленькі серця", "Невинним жертвам агресії". Пройшла хвилина мовчання та акція " Свічка пам'яті"

 


 
До Міжнародного дня захисту дітей проведено у соціальних мережах виставку дитячих малюнків "Доброго дня,  Я з України""

 

Пролунав дзвінок останній у 2021-2022 н.р. відео можна переглянути Тут

 Дистанційне навчання - цікаве й результативне, якщо в ньому зацікавлені всі учасники освітнього процесу!

                                                       

Переглянути відео ТУТ

 

 

 

Про благоустрій території!

 

З  метою організації щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території, працівниками закладу проведено прибирання, побілку дерев, обрізку зелених насаджень. Спільними зусиллями ми засадили пришкільну ділянку, щоб на осінь мати гарний урожай!

 

 

        

 

 

 

Гостинці захисникам України!

Учні, вихованці, батьки та колектив Комарівської філії зібрали та передали допомогу нашим воїнам.Діти намалювали малюнки, подякували захисникам за мир! 

 

15 лютого до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав для старшокласників проведені інформаційні експрес-хвилинки, облаштовано тематичну виставку

 Безпечний Інтернет

    У рамках Тижня цифрової та інформаційної безпеки до Дня безпечного Інтернету 2022 з метою зміцнення та захисту прав дітей у цифровому середовищі та забезпечення їх безпеки в Інтернеті проведені тематичні години спілкування. За ініціативи Департаменту кіберполіції у Вінницькій області для учнів 7-9 класів проведено виховну годину "Шахрайство - не забавка". Також  здобувачі освіти взяли участь у Всеукраїнських конкурсах від проєкту "На Урок" "Безпечний Інтернет 2.0" та "День без мобільного телефона", а також пройшли тест "Кіберсвіт під контролем" (vseosvita.ua).

Навчання під час карантину

Закрита на карантин школа ще не свідчить про відсутність уроків і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів. Під час організації роботи дистанційного навчання враховується специфіка початкової та основної школи, рівень сформованості самостійності роботи учнів, використовуються різноманітні методи і прийоми.

Вітаємо переможців! 

Учениця 4 класу, Чоботар Анна, зайняла lll місце в lll  етапі Конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Учень 7 класу, Чоботар Віктор, здобув lll  місце в lll етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка! 

 Вітаємо з перемогою, бажаємо подальших успіхів!

Дякуємо педагогам за підготовку!

 

 

У рамках акції "Живі, поки пам'ятаємо..." до 104-ї річниці бою під Крутами, який став символом героїзму та самопожертви молодого покоління українців у боротьбі за незалежність, дистанційно проведено тематичні інформаційні виховні заходи з використанням медіаресурсів.

З нагоди Дня Соборності України проведено тематичні заходи, виставки, інтерактивні заняття, переглянуто тематичні відеофільми. Здобувачі освіти взяли участь у Всеукраїнському конкурсі до Дня Соборності від проєкту "На Урок".