Історія закладу

 ІСТОРІЯ  ЗАКЛАДУ


Комарівська школа! Комарівська школа!

  Ти наша домівка, ти наша сім’я. 

    Тут ми всі зростаєм і людьми стаємо    

Й пронесем через роки почесне це звання.

  Комарівська школа! Комарівська школа!  

  Ти наша святиня, наш дороговказ

         Відкриття школи в селі Комарові відноситься до другої половини ХІХ століття. У 1872 році, в маленькій хатині на дві кімнати, одна з яких була класом, а друга служила помешканням для вчителя, розпочав перший урок з дітьми Яків Степанович Шило. Доля розпорядилась так, що рівно через 100 років, у 1972 році гостинно відкрила двері нова школа, в якій ми раді вітати всіх дорогих гостей.

     Впродовж усіх років педагоги не шкодували сил для того, щоб з учнів виростали господарі рідного краю. Кожен з випускників йшов своєю стежкою, але те духовне світло, яке запалювали вчителі, завжди підтримувало їх. "Літописцем" був перший директор Комарівської семирічки Єфрем Якович Цокур. Наша школа славиться своїми вихованцями, що трудилися і трудяться в галузях народного господарства.

    Герой Радянського Союзу Григорій Петрович Савчук свій шлях почав у стінах рідної школи. Колишні учні згодом прийшли учителями до Альма матері. Це Т. Ф. Горовенко, Л. В. Фурик, О. С. Ковальчук, Л. П. Волошина, Л. О. Довгань, В. А. Михайленко. Багато славних учительських династій пам'ятають стіни школи. Це династії сімей Вишневських, Савчуків, Панчуків, Шестюченко.

    Школа привітно зустрічає всіх, хто хоче навчатися. Для цього гостинно відкриті двері класних кімнат та навчальних кабінетів. Всі вони зручні, наповнені необхідним роздатковим та дидактичним матеріалом. В школі діє музей історії села, до речі, засновником його був колишній директор школи Й. А. Вишневський, завдяки його зусиллям побудоване сучасне приміщення школи. Гордість школи - наші випускники, які працюють в різних куточках держави.

Рідна школа! Рідна школа!  

Ти навчаєш жити, думати й творити,  

у життя ти відкриваєш шлях.